1 dag niet.....11 december

15-11-2014 11:21

Hallo allemaal,

 

Vandaag heeft de werkgroep van de 3 Elster Wijkplatforms samen met een vertegenwoordiger van de Gemeente, de Stuw en de Politie vergaderd over het project Veiligheid voor Ouderen uit onze Gemeente. Dit gaat in ieder geval door, al wordt de uitvoering hiervan waarschijnlijk niet eerder dan februari 2015.

 

Wel is ons door de Politie gevraagd of wij mee willen werken aan de landelijke actie 1 dag niet (zie onderstaande link). Er wordt gevraagd of wij met de vrijwilligers van de Wijkplatforms en Leefbaarheidsgroepen willen meedoen !!

Er moet nog van alles aan info materiaal worden geregeld, zo gauw ik meer weet krijgen jullie dit te horen. Je kunt echter nu al reeds bij je achterban navragen of zij op 11 december samen met onze Wijkagent mee willen lopen om in onze eigen wijk/buurt te helpen !!

 

Het zou voor ons allemaal een mooie afsluiting kunnen worden van de activiteiten in 2014 !!!

 

Ik hoop wel dat ik nu op meer steun kan rekenen van iedereen, dan met de Burendag ! Je mag je gerust al aanmelden bij mij !!!

 

 

Groet Willy.

1dagniet.nl/